ŞehaDete Vurqunum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ŞehaDete Vurqunum

Boş sözLerLe DeğiL yürekten payLaşımLarımızLa Rabbimin kapınının önünDe Durupta her vuruşta ses qetirmeye YüreğimizDen yüreğinize kör qözLerin açıLmasına bir ayDınLık Kuran ve sünnet ışığınDa Hakkın sesi oLmaya qeLDik

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

"ALLAHa söz verip ağır yeminLer ettik!.."

2 posters
YazarMesaj
ŞehaDete Vurqunm MücahiDe
Admin
ŞehaDete Vurqunm MücahiDe

"ALLAHa söz verip ağır yeminLer ettik!.." Empty
MesajKonu: "ALLAHa söz verip ağır yeminLer ettik!.."   "ALLAHa söz verip ağır yeminLer ettik!.." I_icon_minitimeC.tesi Ekim 23, 2010 5:17 pm

"ALLAHa söz verip ağır yeminLer ettik!.." Gfdg_b10

"HaçLıLara ait Ebu Gurayb Cezaevi'nde tutuLan iffetLi bacıLarımızı her hatırLadığımDa ve çocuğunu kaybetmiş bir bacının haçLı askerLeri tarafınDan meni doLu bir bardağı içmeye zorLanDığı haLi her an gözümün önüne geLdiğinDe yerin dibine giriyorum ve ALLAHa bu işte eLi oLan herkesten intikam almaya dair söz veriyorum...!..

Dinden nasibi oLan müsLüman!,birinin bu rezaLeti görDükten sonra haçLıLarın orDusunDa asker ve ya poLis oLmaya çaLışmasına şaşıyorum.

OnLar hisLerini kaybeDip dinLerinDen mi çıktıLar?..

Biz o bacıLarı kurtarana ve bu yağmaLanmış toprakLarın öcünü aLıncaya kadar gevşemeyeceğimize ve zaaf göstermeyeceğimize dair ALLAHa söz verip ağır yeminLer ettik!.."

(Şehid Ebu Musab Ez-Zerkavi)
http://sehadetevurgunum.yetkinforum.com
vuslatım özlemimdir

vuslatım özlemimdir

"ALLAHa söz verip ağır yeminLer ettik!.." Empty
MesajKonu: Geri: "ALLAHa söz verip ağır yeminLer ettik!.."   "ALLAHa söz verip ağır yeminLer ettik!.." I_icon_minitimeÇarş. Ekim 27, 2010 4:43 pm

Allahütela razı ve hoşnut olsun kardeşim

"ALLAHa söz verip ağır yeminLer ettik!.."
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "KeLime-i ŞehaDette ALLaha ne söz verDik?"
» "ErkekLere mi kuLLuk yapıyosun yoksa ALLaha mı?"