ŞehaDete Vurqunum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ŞehaDete Vurqunum

Boş sözLerLe DeğiL yürekten payLaşımLarımızLa Rabbimin kapınının önünDe Durupta her vuruşta ses qetirmeye YüreğimizDen yüreğinize kör qözLerin açıLmasına bir ayDınLık Kuran ve sünnet ışığınDa Hakkın sesi oLmaya qeLDik

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

"ŞehiDLerin sözLeri"

YazarMesaj
ŞehaDete Vurqunm MücahiDe
Admin
ŞehaDete Vurqunm MücahiDe

"ŞehiDLerin sözLeri" Empty
MesajKonu: "ŞehiDLerin sözLeri"   "ŞehiDLerin sözLeri" I_icon_minitimePaz Ekim 17, 2010 4:57 pm

"ŞehiDLerin sözLeri" Hicretonlineid3qn9

Lideri şehit olmuş bir hareket kesinlikle yenilmez.... Düşmanın zilleti altındaki rahattan, cihad altındaki meşakkat daha değerlidir....
Fethi Şikaki 26 Ekim 1995
Malta

-Biz aşk ehliyiz akıl ehli değil! Sırf akıl ehli olanlar davaları için sadece tedbir peşinde olurlar, aşk ehli olanlar ise davaları için önce kendileri feda etmeyi göze alırlar....
M. Hüseyin Beheşti 28 Haziran 1981
İran

-Gidin İsraillilere söyleyin, biz Muhammed ordusuyuz gerdi döndük ve Kudüs yolunda ilerliyoruz.,
Abbas Musavi 1992
Lübnan

-" Siz ey müslümanlar! suskun ve aciz, helak olmuş ölüler. Hala kalbleriniz sızlamıyormu, başımıza gelen bu acı felaketler karşısında, Bir halk yokmu, Hiçmi kimse yok. ALLAH için ve ümmetin namusu için kızacak."
Şeyh Ahmey Yasin
2004 Filistin

-Biz işgalci değiliz.İşgalcilere karşı direniyoruz ve davamıza bağlıyız...
Aslan Mashadov
Çeçenistan

-Bütün dünya ABD'nin oyununa gelip bizi terörist ilan ediyor. Biz ALLAHın dini için çarpışan mücahidleriz....
Arif Güler 2005 ....
Irak

-Bu bozuk düzenin kahredici illetleri duruken müslümanın gülmeye asla vakti olamaz....
Erdoğan Tuna 1978
Türkiye

Anneciğim üzülmeyin ALLAH bizi bu ameli yapmaya ve kendi yolunda şehitliğe eriştirdi. Size düşen Kuran'a tutunmak ve onunla amel etmek.
Halid El - İslambuli 1982
Mısır

-Biz ölümün tehlikelerle dolu bir hayattan ebedi nimet ve saadetlerle dolu gerçek bir hayata geçiş köprüsü olduğunu biliyoruz.
Hasan El - Benna 1949
MısIR

Mümine yaraşan ALLAHın dilediğini dilemektir. Yegane kudret sahibinin kudretini kudret bilenlere bütün bir arzın ve ötelerin kapısı açılacaktır...
Hüseyin Kurumahmutoğlu 1987
Türkiye

-Sen Ağlıyorsun ! Halbuki ben seviniyorum çünkü muradıma eriyorum. Eğer bana ağlarsanız hakkımı helal etmem.
Kemal Özdemir 1978
Türkiye

-Annemi her aradığımda ne zaman döneceğimiz soruyor, annemi 12 senedir görmedim ancak onu görmek için dönersem başladığımız bu cihadı kim tamamlıyacak....
Komutan Hattab 2002
Çeçenistan

-"...Bir müslüman olarak yeryüzünden ALLAHın huzurunda secde etmeyen tek fert kalmayıncaya kadar İslamın hakim kılınması yolunda kendimi görevli hissediyorum..."
Malcolm X
1965 Amerika

-Şehadet bir çağrıdır tüm nesillere ve çağlara."
Metin Yüksel 23 Şubat
1979 Türkiye

"Yeryüzünde en güzel sistem İslamdır. Sakın ha bu sistemi, can korkusundan, mal korkusundan çakallara parçalattırmayın"
Muammer Arslantaş Kayseri
1993 Bosna

"Şehadet bize bir son değil başlangıçtır."
Selami Yurdan
22 Ağustos 1992 Bosna

"Eğer idamı hak etmiş olarak hakkın emri ile ipe çekiliyorsam buna itiraz etmek haksızlıktır. Eğer batılın zulmüne kurban gidiyorsam, batıldan merhamet dileyecek kadar alçalamam!.."
Seyyid Kutub
29 Ağustos 1965 Mısır

"Hüküm yanlız ALLAHındır, sizin alcak hükmünüzü hiçbir değeri yoktur, Allaha aidiz ve ona dönücüyüz."
Ömer Muhtar
15 Eylil 1931 Libya

" Beni değersiz dallarda asmanıza karşı pervam yoktur. Muhakkakki yolum İslam ve ALLAH içindir."
Şeyh Said
28 Haziran 1925 Türkiye

[size=12pt]"ALLAHım bana mutlak itaati bağışlaki, dünyada mutlak isyan içerisinde olayım."[/size]
Ali Şeriati
8 Temmuz 1978 Londra

Bu yolda gelecek ölümü hayatımın her anında yanımda hissettim... Siz ey kardeşlerim!!! Ölümle yan yana dolaşmaktan korkmayın....
Ahmet Aktaş 26 Ağustos 1979
Türkiye
http://sehadetevurgunum.yetkinforum.com

"ŞehiDLerin sözLeri"
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» "Amerika’lı Kadının Tesettür Hakkındaki Sözleri"