ŞehaDete Vurqunum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ŞehaDete Vurqunum

Boş sözLerLe DeğiL yürekten payLaşımLarımızLa Rabbimin kapınının önünDe Durupta her vuruşta ses qetirmeye YüreğimizDen yüreğinize kör qözLerin açıLmasına bir ayDınLık Kuran ve sünnet ışığınDa Hakkın sesi oLmaya qeLDik

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

"Göz yaşLarını topLaDım ortaDoğu çocukLarının"

YazarMesaj
ŞehaDete Vurqunm MücahiDe
Admin
ŞehaDete Vurqunm MücahiDe

"Göz yaşLarını topLaDım ortaDoğu çocukLarının" Empty
MesajKonu: "Göz yaşLarını topLaDım ortaDoğu çocukLarının"   "Göz yaşLarını topLaDım ortaDoğu çocukLarının" I_icon_minitimePtsi Ekim 18, 2010 8:19 am

"Göz yaşLarını topLaDım ortaDoğu çocukLarının" April110

GÖZYAŞLARINI TOPLADIM ORTADOGU ÇOCUKLARININ
Hüznümü satırlara döktüğümde ve hece hece böldüğümde acıyı en yandın yanımla seslendiğimde sana ah çocuk yine de duyuramam belki de sesimi.Yine de ulaşamaz belki de ellerim.Oysa gözyaşlarını nede çok silmek isterim. Ve kurumasın ellerim diye gözyaşlarına nede çok dokunmak isterim.
Bakışlarımı bakışlarına taktığımdan beri isyanda yüreyim ve ellerini tuttuğumdan beri ellerim sallanıyor bedenim…
Sen taşları yahudiye atarken ve kutsal bir emanet gibi taşırken taşlarını Davudun ben beş taş oynamayı örendim şehrimde. Taşların sadece basit bir oyuncak ya da yollarda ayağa takılan bir engel olduğunu zannettim kendimce.
Evet bizim taşlarımız yolumuza engeldi biliyormusun? Kalbi taştan daha katı olanlarımız yolumuza engeldi. Kendi yüreksizliklerini saklamak için bize taşların sertlığını ve hoşgörülülüğün gerekliliğini anlattılar. Seni sakladılar gözlerimizden çocuk…Ve ekranlarına hoşğörü diyaloglarını koydular.Yazılarında hep kendi dünyalarını yazdılar ve Amerikan rüyalarını…
Ama ben senin gözlerini gördüm çocuk… yalancı sahte korkak ve dünyalık bakışlardan bıkan gözlerim senin gözlerinin derinliklerini gördü…
Ve ben senin şehrinde büyüdüm çocuk… Bedenimi taşıyamasam da yanında ruhumla isralar yaşadım hep…
Aksanın yollarını adımladım…
Aksanın yollarına vuruldum…
Karanlık çöktüğünde şehrime ben aydınlığa koyuldum. Aydınlığın çocuklarıyla arkadaş oldum geceleri. Aydınlığın çocuklarıyla yürüdüm…
Mescidi Aksa ya atıp çorak ruhumu nebilerin arkasında secdelerle büyüdüm. Ve gözyaşlarını topladım ortadogu çocuklarının. Her bir damlasında Filistin olan gözyaşlarını yüreyimde sakladım…
Sonra yıldızlar topladım da gökyüzünden Davudun torunlarının başlarına taç yaptımda taktım…
Siz aydınlığısınız gözlerimizin çocuk… Siz umudusunuz yüreyimizin…
Cesaretin ve imanın öncülerisiniz siz fethin vr zaferin müjdecileri…
Kudusün aksa yürekli çiceklerisiniz siz…
Vurdukca büyüyen…
Vurdukça güçlenen…
Ve vurdukça gülümseyen yüzüsünüz müminlerin.
Günahsızca öyle temiz öyle masum öyle mazlum cennete-firdevslere gidişin temsilcilerisiniz.
Ve biz s,zden çok şey öğrendik çocuk… biz sizden çok şey örendik…
http://sehadetevurgunum.yetkinforum.com

"Göz yaşLarını topLaDım ortaDoğu çocukLarının"
1 sayfadaki 1 sayfası