ŞehaDete Vurqunum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
ŞehaDete Vurqunum

Boş sözLerLe DeğiL yürekten payLaşımLarımızLa Rabbimin kapınının önünDe Durupta her vuruşta ses qetirmeye YüreğimizDen yüreğinize kör qözLerin açıLmasına bir ayDınLık Kuran ve sünnet ışığınDa Hakkın sesi oLmaya qeLDik

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Es Selamu Aleykum Ve Rahmetullahu Bereket

3 posters
YazarMesaj
varon

Es Selamu Aleykum Ve Rahmetullahu Bereket  Empty
MesajKonu: Geri: Es Selamu Aleykum Ve Rahmetullahu Bereket    Es Selamu Aleykum Ve Rahmetullahu Bereket  I_icon_minitimeCuma Ekim 29, 2010 7:58 pm

selamun aleykum forum çok güzel allah sizden razı olsun nasıl tanışacağız bilmiyorum ama sizleri tanımayı çok isterim bana bilgi veririseniz çok mutlu olurum en güzele emanetsinz
ŞehaDete Vurqunm MücahiDe
Admin
ŞehaDete Vurqunm MücahiDe

MesajKonu: Geri: Es Selamu Aleykum Ve Rahmetullahu Bereket    Es Selamu Aleykum Ve Rahmetullahu Bereket  I_icon_minitimePerş. Ekim 28, 2010 5:52 pm

aleyküm seLam;
inşaLLah..
Hoş qeLDiniz karDeşim..
(Link vermişsiniz siLmek zorunDa kaLDım k.bakmayın)
http://sehadetevurgunum.yetkinforum.com
HEKİMULLAH

MesajKonu: Es Selamu Aleykum Ve Rahmetullahu Bereket    Es Selamu Aleykum Ve Rahmetullahu Bereket  I_icon_minitimePerş. Ekim 28, 2010 5:48 pm

Bizleri Yediren Doyuran içiren Temiz Elbiseler ile giydiren İman Veren Ummeti Muhammed Kılan in*ŞALLAH Şani yuce Olan ALLAH,a Hamd Olsun RABBİM Seni öve öve Biteremem Sen kendini Nasil Övduysen oylesin Salatu Selam Nebiler Nebisi Gonullerin Sultani Hz Muhammed Mustafa Sallalllahu Aleyi Ve Sellem Ve Onun Seçkin İzzetli Şerefli Pek Dürüst Olan Ehli Beytine Ashabina Ve Kıyamete kadar Onun Sunnetinden Kuran-i keriminm Ahlakinda Gidenlerin Uzerine olsun...

Sitenizi çok Beğendim Maşallah ALLAH yolunuzu DAİM ETsin İstediğini,z Şehadete Kavuştursun İnşallah ..

Es Selamu Aleykum Ve Rahmetullahu Bereket
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Selamu Aleykum
» Selamun Aleykum
» Selamun Aleykum.!!
» Esselemu Aleyküm..
» selamun aleykum